Me soovime, et oleksid edukas

Rõivaste arendusteenus on kvaliteetse tootmise alus. Hindame sõbralikku kollektiivi ja teeme kõik selleks, et meie kliendid särada saaksid. Seega, kui soovid meie kohta rohkem teada, siis võta ühendust ja teeme koos midagi toredat!

MIKS MEIE? VÕTA ÜHENDUST
balticintertex.com

Me väärtustame sõbralikku meeskonda ning anname endast parima, et panna meie vahvad kliendid särama. Võta meiega julgelt ühendust ning teeme koos midagi toredat!

Enam kui 20 aasta jooksul, on Baltic Intertex teinud koostööd väga erinevate rõiva -ja moebrändidega. Meil on olnud väga põnevaid seiklusi, mille jooksul oleme omandanud palju väärtuslikke kogemusi ning õppinud tehtud vigadest. Kui rõivaste disainimine on sinu kirg ja kutsumus, kuid sinu rõõmutunnet ja entusiasmi on takistanud erinevad tootearendusega või tootmisega seonduvad probleemid, siis oled sa jõudnud just õigesse kohta!

Meie peamine eesmärk on aidata kaasa sinu loomingu edule! Teisisõnu, oma kogemustel baseerudes aitame sul püsida õigel kursil, vältida vigu ning vallandada su loovust. Hoolimata sellest, kas sa oled algaja moedisainer, kellel on lihtsalt idee ja unistus oma moebrändist või sa oled juba kogenud tegija, kes otsib väga spetsiifilisi või tehnilisi lahendusi või lojaalset koostööpartnerit, aitame teid rõõmuga!

Meie lähenemine on isiklik ja pühendunud. Meie jaoks on iga mudel, mida loome või toodame, sama unikaalne ja ainulaadne nagu selle looja. Meie eesmärk on jagada sinuga asjatundlikke teadmisi õmblustööstuse telgitagustest ning meie meeskonna sügavast pühendumusest. Me usume, et iga detail, mida me loome, peegeldab meie ühist kirge ja pühendumust kvaliteedile. See pole pelgalt äri, see on meie ühine loominguline teekond.

Võta ühendust ja vaatame, kuidas saame kasulikud olla!

VÕTA ÜHENDUST

Vaata meie viimaseid töid

Galerii

Piilu meie teadmiste keskusesse

Korduma kippuvad küsimused