Tagasiside

Baltic Intertexi eesmärk on anda endast maksimum, et klient päriselt rahule jääks. Nii nagu sina, ei otsi ka meie lihtsalt ühekordset koostööd, vaid pikaajalist suhet, kus mõlemale on koosloomine rõõm, mitte peavalu.

Oleme aastate jooksul koos klientidega käinud läbi tulest ja veest, maitsnud edu ja vahel pidanud neelama ala ka mõne mõruma pilli. Kokkuvõttes on see meid kõvasti karastanud ja klientide usaldust meie vastu ainult kasvatanud.

Siit leiad valiku BIT klientide tagasisidedest, kelledega meil on au ja rõõm koostööd teha.

Meie jaoks on eriti oluline koostöö pikaajaline iseloom ja mitmekesisus. BIT on olnud usaldusväärne tootmispartner meile juba aastaid. Tootearenduse integreerimine kogu protsessi on andnud Karmiini OY firma tegevusele kindlust.

Liisa Kotilainen Aino-Karmiini OY

Baltic Intertex on olnud meie toetav ja lojaalne partner juba päris algusest peale. Kvaliteetsete kollektsioonide loomine koos kogenud arendus- ja tootmismeeskonnaga on olnud minu kui disaineri unistus.

Jukka Puljujärvi Designer | Founder & owner of Hálo

Professionaalsus ja mõistmine, mida olen Baltic Intertexiga töötades kogenud, on alati olnud märkimisväärne. Meie aastatepikkune koostöö ja Baltic Intertexi pühendumus oma klientidele ning kvaliteedi saavutamisele on haruldane.

Glooria Luht R/H Studio CEO

Meil on väga hea meel töötada Baltic Intertexi meeskonnaga. Nad on oskustega spetsialistid, kes annavad endast kõik, et klienti igakülgselt aidata. Meeskond on väga koostööaldis, efektiivne ja suhtlus sõbralik.

Tiia Määtta Uhana Production Manager

Baltic Intertex on olnud meie usaldusväärne koostööpartner juba üle kümne aasta. Neil on alati suurepärane teenindus ja nad on detailide ning kliendi vajaduste suhtes väga tähelepanelikud. Nad vaatavad klientide soovidest kaugemale ja nende eesmärk on alati leida parim võimalik lahendus. Baltic Intertex'i professionaalne ja kvaliteetne teenindus peegeldub toodete kvaliteedis. Soovitame Baltic Intertex'i kõigile, kes soovivad enda kõrvale esmaklassilist partnerit, kes on sinu jaoks sel teekonnal olemas. Aitäh Baltic Intertex!

Tiina Ojaots Samuji Sampling & Production

Teie õmbluskvaliteet on üks parimaid, mida olen näinud. Olen tulemustega (nii tootmise kui rõivaste arendamisega) väga rahul. Te vastate suurepäraselt meie kaubamärgi kõrgetele standarditele.

Tuomas Hilkos Vakio Clothing CEO

Oled valmis meiega töötama?

VÕTA ÜHENDUST